Srpen 2013

3. den kreslícího projektu!

28. srpna 2013 v 17:40 | GrencA |  Projects
Áhoj.. Tak tu je další den a s ním i další snaha o kresbu. Dnes jde o celebritu, kterou určitě každý zná. Kreslili jsme to s kamarádkou jen tak ze srandy a dopadlo to takhle.. (bylo to podle nějakého návodu, tak se nedivte+snaha o umělecký podpis) Tak schválně, jestli poznáte, kdo to je.. Já osobně bych to nepoznala a vypadá to hrozně, ale snaha byla. *smích*


27.8.2013

28. srpna 2013 v 10:03 | GrencA |  My Diary
Ahoj! Včera byl úžasný den prázdnin! Byla jsem v Brně u doktora, přišla sestra s dvouměsíčním štěnětem Jack Russela jménem Sairus. Je to mazel a poslouchá i mě. A to je co říct, když nejsem jeho panička. Včera už byl utahaný a usnul paničce na klíně.


Ale to rozhodně nebylo vše! Jdeme z Vaňkovky podchodem a tam na zemi sedí 2 chlapi, hrají na kytaru, bubnují a zpívají. My kolem nich projdeme a sestra mi řekne, že to byl Barbar Mamut! TEN Barbar Mamut. Já málem umřela smíchy. Jestli si nepamatujete, nebo jste nesledovali SuperStar, tak tady máte video.


No a aby toho nebylo málo, zjevil se před námi jeden pán a před nosem nám mával s lístečkem. Byl hodně vlezlý, tak jsem si ten lísteček vzala a čtu mámě a sestře nahlas. 1. věta na papírku: "Neopovažujte se odvrátit od Boha!". Já: "Done". Nemám nic proti víře, ale nesnáším, když se ti lidi vnucují. On nám papírek dával už když jsme šli do Vaňkovky a potom také. Když nám ten papírek cpal podruhé, sestra už to nevydržela a řvala na něj: "My nejsme kurva věřící!". Ona by nebyla sprostá, ani by jí to nevadilo, kdyby se ten chlap nevnucoval a nedával nám to už podruhé.
Domů jsme přijeli pozdě, proto jsem už žádný článek nepřidala. Dnes přidám více článků, ale nevím, jak kvalitní budou. Pořád mi není moc dobře. Tak se tu zatím mějte.

Sleeping With Sirens - Alone

27. srpna 2013 v 12:43 | GrencA |  Music
Ahoj! Mám tu pro vás úžasnou písničku od Sleeping With Sirens. Zpěvák má úžasný hlasový rozsah, píseň má super text a hudbu! Co víc si přát?


2. den kreslícího projektu!

27. srpna 2013 v 10:23 | GrencA |  Projects
Ahoj! Dnes tu asi moc článků nepřibude, jelikož mi není moc dobře a jedu navštívit doktory. Ještě přednastavím článek na odpoledne a dnes to bude asi vše.
Jinak tu máme 2. den kreslícího projektu s ovocem, nebo zeleninou! Já kreslila hrušku. Když jsem byla mladší, milovala jsem hrušky, a proto jsem si ji také vybrala.
(až teď na tom vidím všechny ty chyby)


Morandi - Angels

26. srpna 2013 v 16:18 | GrencA |  Music
Byla jsem asi ve 4. třídě, když tahle písnička byla největším hitem. Sestra, spolužáci, prostě všichni ji milovali. Tahle písnička ve mě vyvolává spousty vzpomínek na dobu, kdy jsme každý s každým kamarádili a všechno bylo super. No vyrostli jsme z toho. Bohužel.


1. den kreslícího projektu!

26. srpna 2013 v 14:12 | GrencA |  Projects
Ahoj! Tak jsem pro vás dnes kreslila. Seděla jsem u televize a dívala se na Alenku v říši divů (samozřejmě s Johnnym Deppem) a v momentu, kdy Kloboučník (Johnny) dělá Alence ty mini šatičky, jsem si řekla, že nějaké nakreslím. Sice v tom kreslení mám pořád co zlepšovat a není to dokonalé, ale kreslím ráda a měla jsem nakreslit věc v bytě. A šaty se počítají, no ne?
Budu ráda za každý komentář! :)


Challenge!

26. srpna 2013 v 10:05 | GrencA |  Projects
Ahoj! Nějak se na blog.cz rozjely různé projekty a to bych nesměla být já, abych taky nezačala. Nechtěla jsem od nikoho kopírovat, a tak jsem si vymyslela 5-ti denní kreslící projekt. Jelikož, jsem už dlouho nekreslila, napadlo mě, že bych mohla každý den nakreslit jednu věc. Včera večer jsem nad tím přemýšlela a dala jsem dohromady 5 témat.

1. věc v bytě/domě
2. ovoce/zelenina
3. logo
4. celebrita
5. anime postava

Nechala jsem tento projekt na 5 dní, protože pak se budu muset psychicky připravovat na školu. *smích*
Určitě bude více projektů, už se na nich pracuje.

Soutěž!

25. srpna 2013 v 12:51 | GrencA |  Competitions
Ahoj! Tak jsem si řekla, že by to tady chtělo trošku oživit a rozhodla jsem se pro soutěž. Nevím, jestli to někdo na blogu už neuspořádal, ale mě teď tak napadlo zorganizovat soutěž o vašeho nejoblíbenějšího herce. Bylo by to něco jako SONB jen s hercem/herečkou. ALE! Nebudu dělat soutěže, když se zapíšou 3 nebo 4 lidi. To by nemělo moc cenu. Určitě budou ceny za první, druhé i třetí místo. Diplomy a ani nic z grafiky to nebude, protože jak víte, jsem na to trochu levá. Každopádně můžete čekat nějaké klíčenky, propisky se jmény, hrnky s vtipným nápisem, nebo takové věcičky. Ještě to pořádně promyslím, co se týče cen.
Musíte ovšem dodržovat pravidla, vlastně jen jedno:
1. Nevyjadřovat se urážlivě a žádné hádky mezi sebou.
Kdo nebude dodržovat aspoň tohle jedno pravidlo, bude vyloučen z souteže a bude mu zablokován přístup.
Chcete-li soutěžit, splňte podmínku:
1. Napište mi přezdívku, blog (pokud máte) a jméno herce/herečky+jeho/její fotku (na email-najdete v menu)
Tak to by bylo. Dotazy mi můžete psát sem do komentářů. Budu ráda, když se někdo zapojí!

Juliet Simms - Wild Child

25. srpna 2013 v 10:17 | GrencA |  Music
Znova ahoj! Juliet Simms má naprosto úžasný hlas. Píseň Wild Child se mi v jejím podání moc líbí, ale studiová verze se mi moc nezamlouvá. Když to zpívá živě, je to lepší. Můžete porovnat. Ale jak komu se co líbí. Co myslíte? Live nebo studio?

Live

Studio verze

Citáty 0.6

25. srpna 2013 v 10:12 | GrencA |  Citations
Ahoj! Dnes vám přináším další várku citátů. Nebudou všechny jen o lásce, nebo jen o přátelství. Je to mix citátů a v angličtině. Pokud nerozumíte, napište a já to přeložím.

"If you want to dress like a giraffe and go to school everyday and that makes you happy, the do it!"
-Andy Biersack

"There are so many people out there who will tell you that you can't, what you've got to do is turn around and say "Watch ME!".."
-Ashley Purdy

"Stars can't shine without darkness"

"You born be real, not to be perfect"