Červenec 2013

Citáty 0.5

23. července 2013 v 9:04 | GrencA |  Citations
Tak je tu pár nových citátů. Nevím od koho je ten poslední, ale líbil se mi.

"Žádná bolest se nesnáší hůř než vzpomínky na štěstí v době neštěstí."
-Dante Alighieri

"Přítel je člověk, který zná melodii tvého srdce, který ti ji předzpívá když ji zapomeneš."
-Albert Einstein

"Mějte dobrou náladu. Dobrá nálada vaše problémy sice nevyřeší, ale naštve tolik lidí kolem, že stojí za to si ji užít."
-Jan Werich

"Pokud stojíš před rozhodnutím a nevíš si rady, jednoduše si hoď mincí. Ne proto, že by měla rozhodnout za tebe, ale pro ten moment, kdy je ve vzduchu - a ty najednou víš, v kterou možnost doufáš." :)


Lindsey Stirling

23. července 2013 v 8:57 | GrencA |  Music
Tato houslistka se mi zalíbila hned v prvním videu, co mi ukázala kamarádka. Líbí se mi, jak Lindsey jela do Keni a šla pomoct a rozveselit občany tohoto města. No však se podívejte.


Dělá spoustu cover-ů, třeba na Thrift Shop, nebo na Radioactive.. Všechna videa můžete shlédnout na Lindsey Stirling. Další video, co se mi hodně líbí, protože je fakt zajímavě zpracované, se jmenuje Elements.
No a teď už vás nechám se dívat.


Kuroshitsuji

23. července 2013 v 8:37 | GrencA |  My Diary
Ahoj! Tak jsem tu zase. Celkem hodně se nudím a říkala jsem si, že bych něco mohla zase napsat na blog. Jsou sice prázdniny, ale já pravděpodobně nikam nepojedu, protože babička je v nemocnici a nikdo neví, jak to bude, až ji propustí.
Dnes si jdu koupit nějaké boty na léto, abych se nepařila v teniskách a možná si zajdu koupit roztahovák. Přemýšlím nad tím, že bych si roztáhla ucho na 5mm. Chci malý tunílek.
Tento týden jsem se začala dívat na anime. Konkrétně na Kuroshitsuji. Kdo má rád anime, ať se na to podíváprotože to má hodně zajímavý příběh. Mě se to teda moc líbí.
Jinak tu možná proběhnou nějaké změny ohledně rubrik atd. Tak se zatím mějte!