Červen 2013

Three Days Grace - Never Too Late

24. června 2013 v 19:29 | GrencA |  Music
Dneska mám depkoidní náladu.. :/
Podívejte se na videoklip této písně.. Poslechněte si ji. Mrkněte na překlad. Nemálo mi z toho běhá mráz po zádech..


Citáty 0.4

24. června 2013 v 19:26 | GrencA |  Citations
Ahoj! Pro tento den jsem si připravila citáty.. :)♥

"Říká se, že děti, blázni a filozofové mluví pravdu. Proto se děti bijí, blázni zavírají a filozofové nechápou."
-Niccoló Paganini

"Pravda má jednu velkou výhodu: člověk si nemusí pamatovat, co řekl."
-Auguste Rodin

"Když si sám naštípeš dříví, zahřeješ se dvakrát."
-Henry Ford

"Nechápu, jak se lidi můžou stát tak anti-něčím. Hleďte si svého, starejte se o svoje aféry a neřešte tolik ostatní lidi."
-Betty White

NU'EST - Action

23. června 2013 v 20:25 | GrencA |  Music
Původně jsem sem chtěla dát něco rockového, ale Lucy^^ mě inspirovala k této písničce od NU'EST.. Sice se mi líbí míň tahle než Face, ale pořád je úžasná..


Videa..

23. června 2013 v 14:54 | GrencA |  My Diary
Ahoj! Jak se dneska máte? Já celkem fajn. Hned, co jsem se vzbudila, jsem dostala nápad na nový vícedílný příběha začala s ním. Mimochodem kohout začal kokrhat už v sedm na něčí zahradě.
Už asi podesáté se sem snažím dát článek s písničkami.. No hádejte.. Ty videa se prostě nezobrazí. Miluju tyto chvíle na blogu. No, ale mě to nevadí. Hudbu přidám jindy, ale obrázky sem dám.
Máte rádi youtubery jako je GoGo nebo PewDiePie? Já kdysi sledovala Goga, ale teď koukám na PewDiePie.. Mě příjde vtipnější, ale jak v čem.
A teď otázka pro Glamberty.. Máte radši Adommy nebo Aduli/Saulbert? Já osobně jsem trošilinku více pro Adommy, ale fakt jen malinko. Saulbert pro mě taky hodně znamená. Ale to nejhlavnější pro mě je, aby byl Adam šťastný.
Pochybuji, že to někdo četl, ale aspoň jsem se vypovídala.. :D


Raego - Psychopat

22. června 2013 v 16:58 | GrencA |  Music
Ahoj! Dneska jsem úklízela celej byt, šla nakoupit a ještě přečtla půl knížky. Nikdy bych to do sebe neřekla :D
.. U příběhu Úžasný tatíček jsem mimochodem poslouchala od Raega písničku Psychopat. Nevím proč, ale dobře se mi u ní psalo a vzniklo z toho to, co vzniklo. Za tento příběh vděčte nudě a této písničce :D


Úžasný tatíček..

21. června 2013 v 17:24 | GrencA |  Stories
Tak jsem dostala chuť něco napsat. Není to zrovna něco, co by se hezky četlo, ale doufám že se bude líbit.. :)
UPOZORNĚNÍ! 15+

"...Máma odešla do práce. Automaticky jsem se schoval pod postel. Slyšela jsem kroky. Otevřel dveře a hledal mě. Slzy mi stékaly po tváři,hned co mě našel. Tahal mě za nohy zpod postele. Držela jsem se postele zuby nehty, ale má sílu. Vytáhl mě a vrazil mi facku. "Budeš poslušná, jasný?!" jen jsem matně přikývla. Měl trochu popito. Táhl mě z pokoje do jeho připravené ložnice. Připoutal mě k posteli, vzal pásku a zavázal mi oči. Strhal ze mě oblečení a hladil mě po stehnách, přes břicho až k prsům těmi jeho slizkými rukami. Chtělo se mi zvracet, křičet, ale nezmohla jsem se na nic víc, než na slzy stékající po mé tváři. Kdybych křičela, dá mi roubík a zbičuje mě. Takhle se do mě "jen" udělá. Celých 5 minut jsem ho musela poslouchat na slovo. Dokud je máma doma, tak to je samý "To neumejvej, já to udělám." nebo "Přiď klidně až v jednu ráno, nám to nevadí", ale jen co máma odejde do nemocnice na noční, mě osahává, musím mu ho kouřit a nakonec se do mě udělá. Hnus, odporný. Už nikdy to nechci zažít, ale když to někomu řeknu, tak mi nikdo nebude věřit. Vždyť můj tatínek je přece ten nejlepší. On toho hodně dokázal a já mu jen chci vše zničit. Já - ta co kouří, chodí ven s feťákama a není zrovna předpisovej školák. Na mámu je hodnej, před ní je to zlatej člověk, ale jen co odejde, nastane peklo. Kdybych jim všechno tohle vyprávěla jako vám, paní Doubravová, nikdo mi neuvěří. Jen kvůli tomu, jak jsem se kdysi chovala. Co mám dělat? Já už to nechci zažívat." Slané slzy si zase proráželi cestu z mých modrých černě namalovaných očí. Třásla jsem se vzlyky. Už nešlo dělat, že jsem silná. Muselo to ven.
"Víš, stálo by za to promluvit si s mámou. Říct jí, že sem za mnou chodíš."
"Ale ona mi neuvěří, řekne to Richardovi a hned jak máma odejde na noční, mě zbičuje a bude mě mučit!"
"Jen ti chci pomoct! Nejde to jen tak přehlížet! Musí se to zastavit a to co nejdřív.. Nechci na tebe tlačit, ale jak dlouho to vydržíš?"
"Omlouvám se, ale nashledanou.." odešla jsem pryč. Musela jsem na čerstvej vzduch. Proběhla jsem kolem recepce a utíkala ven. Zastavila jsem se až pře domem. Auto bylo pryč, takže máma odela. Asi mají težkej případ. Richard mě už vyhlíží s těma jeho jiskřičkama v očích. Zvedl se mi žaludek, ale usmála jsem se na něj a vešla do domu... Jako vždycky mě Richard vláčel do ložnice, svlékl mi šaty a připoutal k posteli s šátkem na očích. Pokračoval tradičním způsobem - hlazení, kouření, udělání se do mě. Jen v tom byl jeden háček. Když do mě Richard vnikl, do ložnice vešla máma. Viděla, jak brečím a ležím úplně bezmocná. Byla v šoku. Šla zavolat policajty. Výhoda byla, že si jí Richard nevšiml. Za chvilinku tam byli policajti, zatkli ho a máma mě rozvázala. Objala mě a brečela se mnou. "Jak dlouho to trvalo?"
"Tři roky.."
"Proč jsi mi nic neřekla?" dívala se na mě s provinilým výrazem
"Myslela jsem si, že mi nikdo nebude věřit. Však víš jaká jsem. Bůh mě potrestal."
"Prosímtě co to povídáš. Jsi jen sama sebou. Neboj. Ten hajzl se dostane za mříže na pěkně dlouho."
Usmála jsem se na ni. Vše jsem jí řekla. Psycholožka, podrobnosti kolem Richarda, problémy, co mě trápí, prostě všechno. Bylo mi hezky. Spadl mi kámen ze srdce, když mě máma vyslechla, nekřičela na mě a poradila mi. Byla jsem štěstím bez sebe.

*o pár týdnů později*
Po škole, jsem šla s mámou na nákupy. Bavili jsme se jakobysme byli kámošky. Hodně jsme na sebe změnili názor. To, co se stalo už od soudu nerozebíráme. Richard dostal 15 let + léčení a tečka. Vše skončilo. Po té události, kdy ho máma načapala, jsem chodila k paní Doubravové ještě 3 roky, pak naznala, že jsem v pořádku.

Teď mám kamarády, přítele a super vztah s mámou.

Citáty 0.3

21. června 2013 v 11:39 | GrencA |  Citations
Tyto citáty jsem našla na jedné stránce, kterou mi poslala kamarádka.. Děkuji, jsou tam pěkné a pravdivé citáty..

"Buď jen pevný útes, o který se jedna za druhou tříští vlny života."
- Marcus Aurelius

"Chci být člověkem, který se mi nehnusí."
- Jean Paul Sartre

"Vyslyš každého, ale ponech si svůj úsudek."
- William Shakespeare

"Některé lidi musíme užívat jen ve velmi malých dávkách."
- Ralph Waldo Emerson

"Bolest přestává dojímat, když jsme si jisti, že už ji nezměníme."
- André Malraux
(proč mám pocit, že to přesně prožívám?o.O)

"Kdo mne pomlouvá, aby mne zlehčil, tomu se usměji, kdo mne pomlouvá, protože sám je špatný, tomu odpouštím; kdo mne pomlouvá, že se na mne rozzlobil, toho polituji, kdo mne pomlouvá a pravdu mluví, tomu poděkuji."
- Theodosius I. Veliký

Bože já jsem tak vytočená! >:(

21. června 2013 v 11:28 | GrencA |  Music
Ahoj všem!
Sice jsem ve škole, ale víc než teď mě snad nikdo vytočit nemůže.. Dobře, klidně budu celý dny sama, ale aspoň by mě nemuseli urážet! Toto mě tak šte.. Musím se nějak uklidnit, ale už fakt nevím jak.. Jinak dneska asi přidám nějakoý příběh. Uvidím, ale dnes mám chuť psát, tak asi zasednu za klávesnici a něco napíšu.
Tento článek je v rubrice hudba, protože to tu teď zaplnít písničkama :D (víc písniček bude pod perexem..)

Prázdniny za dvěřmi..

20. června 2013 v 17:40 | GrencA |  My Diary
Ahoj! Tak prázdniny jsou za dveřmi, ve škole sauna, aspoň že kluci nás furt polívají vodou. (smích). Dneska jsme si s kámoškou řekli, že se půjdem opalovat k přehradě, ale do vody nevlezeme, protože je špinavá. Po hodině jsme se zbalili, že půjdem ještě ven. Cestou jsme ale šli do "hospody" pro ledňáka a uciděli jsme napuštěnej bazén pro veřejnost. Čistá voda, malé dítě, chlap (nebyli příbuzní), a tak jsme tam vlezli.. Z hodiny se stali dvě a já teď došla domů. Dneska to byl super den. Jak jste se měli vy? Bylo u vás taky takové teplo?

Citáty 0.2

19. června 2013 v 16:00 | GrencA |  Citations
Jak už víte, miluji citáty, atak jsem pro vás přepsala moje nejoblíbenější. Kde nejsou napsáni tvůrci citátu, nevím kdo ho vymyslel, tudíž se mě nemusíte ptát..


"Šťastný není ten, kdo se druhým zdá, šťastný je te, kdo se sám pokládá za šťastného."

"Je lepší shořet než vyhasnout."
-Kurt Cobain

"Nechtěj být člověkem, který je úspěšný, ale člověkem, který za něco stojí."
-Albert Einstein

"Je lepší být nenáviděn pro to, jaký jsi, než být milován pro to, co nejsi."
-Kurt Cobain